AKMENDAILA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
AKMENDAILA, UAB

AKMENDAILA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Technikos g. 18L
LT-51211, Kaunas, Lituani
+370 37796 911
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 135040614
Kodi vat: 350406113
Ss code siguruesi: 431073

Ore pune

I-V 8:00-17:00

Kategoria e aktivitetit të

Link të Karte biznesi

Kompani të ngjashme

JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
R. Greičiūno IĮ
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ARMAVA, UAB
STONESTA, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
R. Sališiaus IĮ
TALJA, S. Rakūno TŪB
LANSMETA, UAB
AKMENIJA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi AKMENDAILA, UAB Karte biznesi